Havaj s Condor Airlines od 478 EUR

Tropický Havaj v Oceánii máte možnosť uvidieť v rámci ponuky leteckej spoločnosti Condor v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického Kahului (na ostrove Maui) sa predávajú za 478 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla pri aplikácii promokódu “TRAVELTHEWORLD50” oprávňujúceho na zľavu 50 EUR zo základnej ceny 528 EUR (na webe aerolínie).

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas apríla/júna 2020 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Havaj (Maui) nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 24. apríla s návratom z amerického Kahului (OGG) dňa 3. júna 2020.

Rezervácia letenky:
Praha – Kahului (Maui) za 478 EUR (24.04.-03.06.2020 / s kupónom “TRAVELTHEWORLD50”)
Pozn.: Základná cena 528 EUR pred zľavou


Praha, Česko – Kahului (Havaj), USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

zobraziť celý článok


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu

Ďalší príspevok

Kapverdy so Smart Wings za 208 EUR

Ut mar 3 , 2020
Súostrovie Kapverdy máte šancu spoznať pri využití last minute ponuky rýchlych charterových letov na palube spoločnosti Smart Wings z Viedne (s odbavenou batožinou v cene). Trasy v predaji: Spiatočné letenky […]
Dovolenka, zájazdy s Invia.sk
Ubytovanie - hotely, penzióny, chaty a chalupy s Booking.com
Lacné letenky s Pelikánom

Najobľúbenejšie destinácie


Všetky zverejňované ponuky dovolenky, leteniek a zájazdov pochádzajú od tretích strán. Sú platné k okamihu publikovanie a prevádzkovateľ týchto stránok neručí za ich platnosť a správnosť.