HAVAJ s odletom z Viedne – letenky za 669€!

Dnes tu máme aj jeden tip na letenky z Viedne do Honolulu na Havajských ostrovoch. Spiatočné letenky ponúka letecká spoločnosť Scandinavian Airlines už za 669€!

Ide o kvalitnú leteckú spoločnosť a termíny sú dostupné na august – december 2020. Stačí si vybrať termín.

Všetky termíny nájdete na tejto stránke.

Prestupovať budete dva krát – v Kodani a San Franciscu. V základnej cene letenky máte aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu

Ďalší príspevok

Španielsko, Baleárske ostrovy na 8 dní za 498 EUR

Št mar 5 , 2020
Cestovná agentúra Invia.sk ponúka pre termín 04.04.2020 – 11.04.2020 skvelý letecký zájazd do destinácie Španielsko, Baleárske ostrovy kde môžete stráviť za príjemnú cenu 498 EUR parádnych 8 dní v 3* […]
Dovolenka, zájazdy s Invia.sk
Ubytovanie - hotely, penzióny, chaty a chalupy s Booking.com
Lacné letenky s Pelikánom

Najobľúbenejšie destinácie


Všetky zverejňované ponuky dovolenky, leteniek a zájazdov pochádzajú od tretích strán. Sú platné k okamihu publikovanie a prevádzkovateľ týchto stránok neručí za ich platnosť a správnosť.