ISLAND s odletom z Viedne – počas apríla od 55€!

Už máte plány na jar? Nie? Tak máme tu pre vás jeden tip na letenky, ktorými si takéto plány môžete urobiť.

Spiatočné letenky na krásny Island sú na jar totižto momentálne dostupné už od veľmi dobrých 55€ za let tam aj naspäť dohromady ak máte kúpené členstvo Wizz Discount Club, prípadne 75€ bez členstva.

Členstvo Wizz Discount Club odporúčame. Stojí na rok pre dvojicu iba 40€ dohromady a zľava sa vám uplatní už aj na letenky, ktoré kupujete s členstvom. Po celý rok pritom môžete nakupovať letenky tejto spoločnosti so zľavou.

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť 16-21.4.2020, prípadne za podobnú cenu je dostupný aj kratší termín 18-21.4.2020

Zobrať si so sebou môžete menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. Za príklad sa dá potom dokúpiť priority boarding, ktorý vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu

Ďalší príspevok

Tunisko, Monastir o prázdninách na 8 dní za 678 EUR - first minute

Po mar 2 , 2020
Cestovná agentúra Invia.sk ponúka pre first minute prázdninový termín 02.08.2020 – 09.08.2020 skvelý letecký zájazd do destinácie Tunisko, Monastir kde môžete stráviť za príjemnú cenu 678 EUR parádnych 8 dní […]
Dovolenka, zájazdy s Invia.sk
Ubytovanie - hotely, penzióny, chaty a chalupy s Booking.com
Lacné letenky s Pelikánom

Najobľúbenejšie destinácie


Všetky zverejňované ponuky dovolenky, leteniek a zájazdov pochádzajú od tretích strán. Sú platné k okamihu publikovanie a prevádzkovateľ týchto stránok neručí za ich platnosť a správnosť.