Komory s Air France od 401 EUR

Ak by ste radi uvideli tropické ostrovy Indického oceánu, mohla by Vám padnúť vhod ponuka Air France (a partnerov zo Sky Team) na návštevu súostrovia Komory (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Komory (do Moroni) v juhovýchodnej Afrike sa dajú kúpiť za 401 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 28.02.-30.06. a 16.08.-15.12.2020 a 01.01.-28.02.2021, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 13. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od marca do júna 2020.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Komory môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 10. marca a návrat z komorského Moroni (HAH) dňa 24. marca 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Moroni za 401 EUR (10.03.-24.03.2020)

VIE-HAH
Viedeň, Rakúsko – Moroni, Komory (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Komory

Impresívne Komory v Indickom oceáne sa zaraďujú do reťaze Komorských ostrovov (kde geograficky patrí aj francúzske zámorské teritórium Mayotte – mimochodom súčasť Európskej Únie). Nachádzajú sa v Mozambickom prielive, približne 600 km na východ od čierneho kontinentu (resp. od Mozambiku) a zhruba 400 km severne od pobrežia rozľahlého Madagaskaru.

Nádherné ostrovy Grande Comore, Anjouan a Mohéli upútajú najmä svojimi príjemnými plážami s priezračným azúrovým morom a vynikajúcimi podmienkami na pohodové kúpanie či odhaľovanie fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť aj na dramatické (spomenuté) francúzske Mayotte alebo na magický susedný Madagaskar.

zobraziť celý článok


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu

Ďalší príspevok

Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 8 dní za 945 EUR

Ne mar 1 , 2020
Cestovná agentúra Invia.sk ponúka pre termín 07.03.2020 – 14.03.2020 skvelý letecký zájazd do destinácie Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah kde môžete stráviť za príjemnú cenu 945 EUR parádnych 8 […]
Dovolenka, zájazdy s Invia.sk
Ubytovanie - hotely, penzióny, chaty a chalupy s Booking.com
Lacné letenky s Pelikánom

Najobľúbenejšie destinácie


Všetky zverejňované ponuky dovolenky, leteniek a zájazdov pochádzajú od tretích strán. Sú platné k okamihu publikovanie a prevádzkovateľ týchto stránok neručí za ich platnosť a správnosť.