MALLORCA cez letné prázdniny – letenky za 50€!

Ak ešte nemáte naplánovanú letnú dovolenku, máme tu pre vás tip na letné letenky do Španielska.

Obľúbená Mallorca je momentálne dostupné aj na júl či august 2020 za výborných 50€!

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 9-17.7.2020, no termínov za nízke ceny je dostupných viac. Stačí si to tam trošku preklikať a nájdete aj kratšie či dlhšie termíny – presne podľa vášho gusta

Kalendáre termínov pri letoch na Mallorcu si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou môžete malú tašku 40x25x20cm. Väčšia príručnú batožinu sa dá potom prípadne doplatiť(príplatková služba priority boarding.)

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu

Ďalší príspevok

Spojené arabské emiráty, Ajman na 9 dní za 1000 EUR

Št mar 5 , 2020
Cestovná agentúra Invia.sk ponúka pre termín 27.03.2020 – 04.04.2020 skvelý letecký zájazd do destinácie Spojené arabské emiráty, Ajman kde môžete stráviť za príjemnú cenu 1000 EUR parádnych 9 dní v […]
Dovolenka, zájazdy s Invia.sk
Ubytovanie - hotely, penzióny, chaty a chalupy s Booking.com
Lacné letenky s Pelikánom

Najobľúbenejšie destinácie


Všetky zverejňované ponuky dovolenky, leteniek a zájazdov pochádzajú od tretích strán. Sú platné k okamihu publikovanie a prevádzkovateľ týchto stránok neručí za ich platnosť a správnosť.