Mexická riviéra s KLM od 510 EUR

Atraktívnu Mexickú riviéru máte šancu uvidieť pri využití ponuky leteckej spoločnosti KLM (z aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:

Spiatočné letenky do pacifického prímorského letoviska Puerto Vallarta sa dajú kúpiť za 510 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:

Tarifné podmienky určujú odlety v období 05.03.-27.03., 15.04.-26.04., 31.10.-15.12. a 28.12.2020-03.03.2021, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:

Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) počas januára 2021.

Príklad rezervácie:

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 15. januára a návrat z mexického Puerto Vallarta (PVR) dňa 27. januára 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Puerto Vallarta za 510 EUR (15.01.-27.01.2021)

VIE-PVR

Viedeň, Rakúsko – Puerto Vallarta, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mexická riviéra

Okrem fascinujúcich Los Cabos (San José del Cabo a Cabo San Lucas) na najjužnejšom cípe Kalifornského polostrova či príťažlivého La Paz neobíďte ani ďalšie úžasné “miestečká” v bližšom či širšom okolí. Podobným fascinujúcim charakterom a nádhernými piesočnatými plážami Pacifiku oplýva i druhá strana skvelého Kalifornského zálivu, v podstate celá oblasť Mexickej riviéry vrátane príťažlivých prímorských miest ako Acapulco, Puerto Vallarta či Mazatlán.

zobraziť celý článok


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu

Ďalší príspevok

Oregon s Condor Airlines od 350 EUR

Št mar 5 , 2020
K ceste na severozápad Spojených štátov by Vám mohla padnúť vhod ponuka nemeckej leteckej spoločnosti Condor Airlines v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Prahy). Trasy v predaji: Spiatočné […]
Dovolenka, zájazdy s Invia.sk
Ubytovanie - hotely, penzióny, chaty a chalupy s Booking.com
Lacné letenky s Pelikánom

Najobľúbenejšie destinácie


Všetky zverejňované ponuky dovolenky, leteniek a zájazdov pochádzajú od tretích strán. Sú platné k okamihu publikovanie a prevádzkovateľ týchto stránok neručí za ich platnosť a správnosť.