Mexický ostrov Cozumel s KLM za 566 EUR

Mexické súostrovie Cozumel si máte možnosť pozrieť v rámci ponuky holandskej aerolinky KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými spoločnosťami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:

Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Mayskej riviére kúpite za 566 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:

Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 10.03.-27.03., 15.04.-26.04., 31.10.-15.12. a 28.12.2020-10.03.2021, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:

Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca a apríla 2020.

Príklad rezervácie:

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Isla Cozumel nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 24. marca s návratom z mexického Cozumelu (CZM) dňa 30. marca 2020.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Cozumel za 566 EUR (24.03.-30.03.2020)

VIE-CZM

Viedeň, Rakúsko – Cozumel Island, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Fenomenálny Yucatán

Z úžasného karibského tropického ostrova Cozumel si určite odskočte na geniálny polostrov Yucatán, kde istotne nevynechajte skvelé Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či legendárne Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Preslávený Tulum ponúkne mimoriadne archeologické špeciality priamo na pobreží Karibiku, v pomerne veľkej blízkosti vskutku obľúbeného Cancúnu.

Príjemný mexický Karibik a fascinujúca Mayská riviéra

V populárnom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte šancu si vychutnať kvalitu prekrásnych miestnych karibských pláží Mayskej riviéry, ktoré sú obrovským magnetom pre cestovateľov z celého sveta. Nesmierne farebný svet podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a obzvlášť v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) sa zaraďuje k najnavštevovanejším potápačských lokalitám modrej planéty.

zobraziť celý článok


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu

Dovolenka, zájazdy s Invia.sk
Ubytovanie - hotely, penzióny, chaty a chalupy s Booking.com
Lacné letenky s Pelikánom

Najobľúbenejšie destinácie


Všetky zverejňované ponuky dovolenky, leteniek a zájazdov pochádzajú od tretích strán. Sú platné k okamihu publikovanie a prevádzkovateľ týchto stránok neručí za ich platnosť a správnosť.