Ryanair ruší všetky lety do a z Talianska do 8. apríla

Dalo sa to čakať. No teraz to už je oficiálne. Ryanair ruší všetky lety do Talianska aj z Talianska zatiaľ do 8. apríla. Je to kvôli komplikovanej aktuálnej situácii zapríčinenej koronavírusom.

Všetci zákazníci, ktorí majú zakúpené letenky, budú informovaní emailom. Naslédne si budú môcť zmeniť let na dátumy do 13. marca. Ďalšou možnosťou je žiadať plné vrátenie sumy za letenku alebo prebookovať na iný termín v následujúcich dvanástich mesiacov.

Situáciu nadaľej sledujeme a aktualizujeme. Oficiálna správa v angličtine TU.

The post Ryanair ruší všetky lety do a z Talianska do 8. apríla appeared first on LETENKY ZA BABKU.

zobraziť celý článok


Autor: Michal Holaň


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu

Ďalší príspevok

Egypt, Hurghada na 15 dní za 798 EUR

Ut mar 10 , 2020
Cestovná agentúra Invia.sk ponúka pre termín 09.04.2020 – 23.04.2020 skvelý letecký zájazd do destinácie Egypt, Hurghada kde môžete stráviť za príjemnú cenu 798 EUR parádnych 15 dní v 5* hoteli […]
Dovolenka, zájazdy s Invia.sk
Ubytovanie - hotely, penzióny, chaty a chalupy s Booking.com
Lacné letenky s Pelikánom

Najobľúbenejšie destinácie


Všetky zverejňované ponuky dovolenky, leteniek a zájazdov pochádzajú od tretích strán. Sú platné k okamihu publikovanie a prevádzkovateľ týchto stránok neručí za ich platnosť a správnosť.